Pytania i odpowiedzi

Przystępne pożyczki dla każdego!


Pożyczka oferowana jest Klientom, którzy mieszkają na stałe w Polsce, są w wieku od 26 do 75 lat, otrzymują udokumentowany stały dochód w Polsce, oraz posiadają aktywny rachunek bankowy.
Tak pożyczkę można otrzymać pomimo posiadania kredytu w banku.
Wniosek o pożyczkę można złożyć w każdej chwili poprzez serwis Wnet-Pozyczka.pl, a więc 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. Jeśli wniosek zostanie złożony w godzinach pracy konsultant niezwłocznie będzie się kontaktował z Państwem drogą telefoniczną.
Pożyczkodawca może poprosić o przedstawienie dodatkowego dokumentu, np. potwierdzającego wysokość dochodów, skan np.: zaświadczenia o zarobkach lub wyciąg z konta bankowego.
Kwota przyznanej pożyczki pojawia się na wskazanym przez Klienta koncie następnego dnia roboczego po wydaniu pozytywnej decyzji i otrzymaniu podpisanej umowy.
Klient ma możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Przed dokonaniem spłaty należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dokładnej kwoty do spłaty.
W przypadku problemów ze spłatą pożyczki należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia najlepszego rozwiązania sytuacji.
Zbyt duże ryzyko niespłacenia pożyczki stwierdzone na podstawie informacji zebranych w procesie rozpatrywania wniosku. Brak udokumentowanych dochodów. Brak konta bankowego na które zostanie przekazana pożyczka. Brak możliwości kontaktu telefonicznego z Klientem.
Wszystkie informacje o Kliencie znajdujące się we wniosku i przesyłane do pożyczkodawcy są zabezpieczone w sposób uniemożliwiający dostęp do danych przez osoby nieupoważnione. Dane przetwarzane są zgodnie z wymogami określonymi przez ustawę o ochronie danych osobowych.
Tak, po pozytywnej decyzji wystarczy udać się do nabliższej placówki pożyczkodawcy.
Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie więc złóż wniosek, a nasz konsultant zadzwoni i podczas rozmowy telefonicznej poinformuje Cię o decyzji. Tymczasem zapraszamy do poczytania naszego poradnika na temat BIK - KLIKNIJ aby przeczytać.

Serwis Wnet-Pozyczka.pl swoją ofertę kieruje do wszystkich, których interesuje otrzymanie szybkiej pożyczki w kwocie nawet 11 000 złotych. Pożyczka jest dostępna dla każdego, kto może udokumentować otrzymywane dochody. Klient wypełnia wyłącznie swój numer telefonu na stronie i w ten sposób wnioskuje o przyznanie kredytu.

Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem ustala kwotę oraz czas, w jakim pożyczka pozabankowa zostanie spłacona. Podczas rozmowy telefonicznej podejmowana jest decyzja oraz przygotowywane są odpowiednie dokumenty.

Do klienta wysłana jest umowa kredytu oraz harmonogram spłaty. Po odesłaniu podpisanych dokumentów, kwota, o którą klient wnioskował przekazywana jest na jego rachunek bankowy.Wymagane dokumenty można przesłać w postaci skanów lub za pośrednictwem kuriera zamawianego przez pożyczkodawcę. Klient samodzielnie podejmuje decyzję w jaki sposób chce odesłać dokumenty. W niektórych przypadkach jest konieczna osobista wizyta w najbliższym biurze pożyczkodawcy.

Weź pożyczkę

Weź pożyczkę

Przy minimum formalności

  • Określ kwotę pożyczki
  • Zamów rozmowę z konsultantem
  • Podpisz otrzymane dokumenty
  • Czekaj na pieniądze na koncie