Oprocentowanie przy pożyczkach pozabankowych

Jaka jest błędna opinia o pożyczkach pozabankowych?

Do pożyczek pozabankowych przylgnęła opinia, że są one bardzo wysoko oprocentowane. To jednak nie zawsze jest prawdą. Wszystko zależy bowiem od wybranej oferty. Można wybrać naprawdę korzystną pożyczkę, na której nie przepłaci się wiele. Korzystając z promocji można nawet otrzymać korzystniejszą ofertą pożyczkową niż na przykład w banku. Warto więc zapoznać się z tym w jaki sposób obniżyć oprocentowanie i z jakich usług zrezygnować.

Pożyczka pozabankowa

Usługi dodatkowe

Wszelkiego rodzaju usługi dodatkowe przyczyniają się do większego rzeczywistego oprocentowania. Do tych zalicza się na przykład obsługę domową. Jest ona bardzo wygodna, ale wiąże się z dodatkowymi kosztami. W niektórych firmach oferowane są również inne usługi, z którymi warto się zapoznać i rozważyć czy faktycznie warto na nie stawiać. Bardzo często może bowiem okazać się, że wpływają one na wyższe koszty pożyczek i nie warto wybierać ich dla siebie.

Spłacanie w terminie

Podstawą jest jednak spłacanie pożyczki w terminie. Dzięki temu można uniknąć karnych odsetek, które mogą być różne w zależności do konkretnej firmy. W każdej jednak bardzo mocno podnoszą całkowity koszt pożyczki. Takie zaplanowanie wszystkiego, aby móc spłacić zobowiązanie w danym terminie jest zatem bardzo istotne i można w ten sposób bardzo dużo zaoszczędzić.


Wpis opublikowany: 2017-05-30 Czytany: 11433

Weź pożyczkę

Weź pożyczkę

Przy minimum formalności

  • Określ kwotę pożyczki
  • Zamów rozmowę z konsultantem
  • Podpisz otrzymane dokumenty
  • Czekaj na pieniądze na koncie