Porównanie ofert pożyczek internetowych

Informacje dla szukających pożyczki

Zainteresowanie podjęciem pożyczki w określonej kwocie, która będzie spożytkowana na konkretny cel plasuje się dzisiaj na bardzo wysokim poziomie. Co istotne - zaciągniecie pożyczki nie zawsze jest równoznaczne z problemami finansowymi. Taka atrakcyjna opcja stała się po prostu ciekawą alternatywą naruszania własnych oszczędności - możliwość podjęcia pożyczki jest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z warunków oraz zasad jakie obowiązują w przypadku pożyczek, szczególnie internetowych. Warto zatem przyjrzeć się z bliska całej sprawie - dzisiejszy artykuł powinien wyposażyć potencjalnego pożyczkobiorcę w najbardziej istotne informacje.

Porównanie ofert pożyczek internetowych

Ogólne warunki pierwszej pożyczki

Podejmując pierwszą pożyczkę przede wszystkim nie należy się spieszyć - warto sprawdzić oferty kilku firm, gdyż to pozwoli najlepiej dopasować warunki do własnych potrzeb, a także możliwości. Na rynku istnieje dzisiaj wiele profesjonalnych firm, które zajmują się udzielaniem pożyczek internetowych ludziom w różnym wieku oraz posiadających różną sytuację finansową.

Praktycznie każda taka instytucja stawia jednak pewne warunki, do których należy między innymi:

 • ukończenie przez klienta 18 lat
 • posiadanie obywatelstwa polskiego
 • posiadanie ważnego dowodu osobistego
 • coraz częściej - posiadanie konta bankowego

Co ciekawe, coraz częściej firmy pożyczkowe decydują się na udzielanie pożyczek za darmo - dotyczy to zazwyczaj tych, które są zaciągane po raz pierwszy. To z kolei pozwala korzystać z pomocy finansowej bez żadnych dodatkowych opłat, więc jest to opcja jak najbardziej korzystna. Jeszcze całkiem niedawno pożyczki można było zaciągnąć wyłącznie stacjonarnie, w siedzibie firmy - dzisiaj prym wiodą pożyczki internetowe, co znacznie ułatwia całą procedurę i przyspiesza otrzymanie pieniędzy. Możliwe jest zatem skorzystanie z bardzo atrakcyjnej oferty nawet bez wychodzenia z domu. Konieczne jest jedynie uzupełnienie odpowiednich wniosków, a także dopełnienie innych formalności, które są wymagane przez daną firmę pożyczkową.

Oprocentowanie, termin spłat i przykładowe oferty pożyczkowe

Niezwykle ważnymi czynnikami, które różnicują oferty firm pożyczkowych są ogólne warunki, oprocentowanie udzielanych pożyczek czy też długość terminu spłat. Dlatego można podzielić oferty na takie, które są krótkoterminowe jak i posiadają dłuższy okres spłaty. Podstawową różnicą jest także wielkość kwoty udzielanych pożyczek oraz wymagane do spełnienia formalności.

Fundusz Korona - (Kliknij aby zobaczyć)

Przeglądając ofertę firmy Fundusz Korona można zauważyć, iż oferuje ona pożyczki w kwocie od 1000zł do, aż 10 tysięcy. Jednak wielkim atutem tego typu ofert jest nie tylko wielkość pożyczki do zaciągnięcia, lecz także fakt, iż mogą z nich skorzystać nawet osoby, które posiadają zadłużenia komornicze.

Ofin - (Kliknij aby zobaczyć)

Także firma Ofin.pl nie wymaga od klientów posiadania czystego konta w BIK, a co ca tym idzie jest to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają pewne zadłużenia lub niewyjaśnione z danymi instytucjami finansowymi sprawy. Nierzadko zdarza się, że klient spłacił już dane zadłużenie jednak mimo wszystko nie ma szansy podjąć pożyczki w tradycyjnych bankach, gdyż jego dane są umieszczone w bazach dłużników. To właśnie, dlatego firmy, które oferują pożyczki są najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

Vivus - (Kliknij aby zobaczyć)

Jedną z firm, która cieszy się wyjątkowo dużym powodzeniem jest Vivus.pl, który obecny jest na polskim rynku od 2012 roku. Firma ta oferuje przede wszystkim:

 • Szybkie pożyczki, które udzielanie są nawet w 15 minut.
 • Pożyczki do 1600 zł, które udzielane po raz pierwszy są całkowicie darmowe.
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty.

Tani Kredyt - (Kliknij aby zobaczyć)

Podobną ofertę może także zaproponować firma TaniKredyt.pl, która oferuje krótkoterminowe pożyczki do kwoty 4000 zł. Tutaj także mamy do czynienia z całkowicie bezpłatną pierwszą pożyczką oraz szybkimi pieniędzmi, które mogą zostać udzielone nawet w 15 minut.

Sprint Money - (Kliknij aby zobaczyć)

Dość często można spotkać się właśnie z ofertami pożyczek, które kierowane są do osób potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki. Zazwyczaj nie są to duże kwoty pieniężne tak jak ma to miejsce w ofercie firmy Sprint Money. Możliwa do pozyskania kwota wynosi do 10000 zł, a okres spłaty do 48 rat miesięcznych. Takie szybkie pożyczki są dzisiaj niezwykle popularne, gdyż wiele osób potrzebuje w krótkim czasie i bez zbędnych formalności pozyskać nie za duże pieniądze na dowolny cel.

Mikro Rata - (Kliknij aby zobaczyć)

W ofercie firmy Mikro Rata znaleźć można także możliwość pozyskania pożyczki online , ale także takie atuty jak:

 • okres spłaty nawet do 2 lat
 • możliwość podjęcia pożyczki przez osoby w wieku do 80 lat
 • możliwość pozyskania do 10 tysięcy złotych

Inne oferty

Na rynku istnieją także firmy, które oferują bardziej nietypowe warunki umów kredytowych. Warto tutaj posilić się konkretnymi przykładami - oto one:

 • Firma LoanME - (Kliknij aby zobaczyć) oferuje pożyczki do nawet 11 tysięcy złotych, a jedynym warunkiem jest tutaj podanie numeru telefonu.
 • Istnieją także oferty, które są skierowane do zawężonego grona osób. Na stronie firmy Moto Pożyczka - (Kliknij aby zobaczyć) znaleźć można informacje, że pożyczki udzielane są osobom prowadzącym działalność gospodarczą, rolniczą,posiadają umowę o pracę lub też wykonują wolny zawód. W tej ofercie wymaga się jednak zabezpieczenia w postaci pojazdu. Pożyczka może być udzielona w kwocie od 5 tysięcy do aż 100 tysięcy złotych.

Dzięki temu, że na rynku istnieje wiele firm oferujących pożyczki na różnych warunkach możliwe jest dopasowanie oferty do własnych potrzeb oraz możliwości.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto też poczytać opinie na Forum o pożyczkach - (Kliknij aby zobaczyć)

Wpis opublikowany: 2017-10-27 Czytany: 12966

Weź pożyczkę

Weź pożyczkę

Przy minimum formalności

 • Określ kwotę pożyczki
 • Zamów rozmowę z konsultantem
 • Podpisz otrzymane dokumenty
 • Czekaj na pieniądze na koncie