Skorzystaj z aplikacji Wirtualny Doradca!

Twój Wirtualny Doradca!

Od 3 stycznia 2018 roku użytkownicy strony KredytOK mogą korzystać z nowej aplikacji webowej - Wirtualny Doradca! Jesteśmy dumni, że jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku uruchomiliśmy video chat umożliwiający kontakt z konsultantem. To odpowiedź na potrzeby Klientów, poszukujących szybkiej, nowoczesnej i wygodnej formy komunikacji przez Internet – podkreśla Łukasz Jędrzejczyk, Członek Zarządu ds. Rozwoju Capital Service S.A.. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta.

Wirtualny doradca

Wystarczy wejść na stronę www.kredytok.pl i kliknąć w ikonę Wirtualnego Doradcy. Video chat zostanie nawiązany automatycznie. Jeśli wszyscy konsultanci będą zajęci, połączenie zostanie zakolejkowane i uruchomione w momencie zwolnienia linii. Dzięki takim aplikacjom jak Wirtualny Doradca chcemy jeszcze bardziej ułatwiać Klientom korzystanie z oferty KredytOK. To pierwsza w tym roku innowacja jaką wprowadziliśmy, ale z pewnością nie ostatnia.

Obecnie pracujemy już nad nowymi, jeszcze bardziej zaawansowanymi funkcjonalnościami, które w przyszłości pozwolą nam obsłużyć Klientów w 100% zdalnie za pośrednictwem kanału video.

Wkrótce poinformujemy o szczegółach – uzupełnia Łukasz Jędrzejczyk.


 Autor: Łukasz Jędrzejczyk, Członek Zarządu ds. Rozwoju Capital Service S.A.

 


Wpis opublikowany: 2018-01-05 Czytany: 2837

Weź pożyczkę

Weź pożyczkę

Przy minimum formalności

  • Określ kwotę pożyczki
  • Zamów rozmowę z konsultantem
  • Podpisz otrzymane dokumenty
  • Czekaj na pieniądze na koncie