Jurata czy Łeba

Jurata to miejsce nad Morzem Bałtyckim, gdzie można poczuć powiew luksusu. Natura żyje tu własnym trybem – nad samym brzegiem morza zwieszają się bujne zarośla, w słoneczne dni przypominające krajobrazy śródziemnomorskie. Spacery tutejszą plażą obfitują w niezwykłe widoki, a powietrze jest niezwykle czyste. Jurata leży na Mierzei Helskiej między Jastarnią a Helem… W dniu przyjazdu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 300 zł w poczet zabezpieczenia na wypadek uszkodzenia sprzętu będącego na wyposażeniu domku i w poczet zużytej energii elektrycznej.

Melex Łeba to usługa transportowa oferowana w nadmorskim kurorcie Łeba. Melexy to niewielkie, elektryczne pojazdy, które doskonale sprawdzają się na krótkich trasach wewnątrz miasta, a także podczas wycieczek po okolicy. Dzięki cichemu i bezemisyjnemu napędowi melexy są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie bardzo wygodne i łatwe w obsłudze. W Łebie melexy kursują przez cały rok, a w sezonie letnim stanowią popularny środek transportu dla turystów, którzy chcą zwiedzić miasto i okoliczne atrakcje. Melexy Łeba to także świetna opcja dla osób starszych, niepełnosprawnych lub rodzin z dziećmi, które potrzebują wygodnego i bezpiecznego transportu po mieście.

Na zewnątrz wygodny, zadaszony i umeblowany taras wyposażony w grilla, zestaw wypoczynkowy oraz leżak aby umilić czas naszym gością. Dodatkowo dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw z piaskiem morskim na którym znajdują się zjeżdżalnia, huśtawki oraz bujaki. Na całym obiekcie jest dostęp do bezpłtnego Wi-Fi. Do dyspozycji gości jest 9 dwupoziomowych apartamentów o powierzchni fifty eight m2. Każdy przeznaczony dla 6 (maks. 8) osób, w tym dzieci.

Najczęściej także dostępny jest internet. Nocleg w apartamencie może być przeznaczony dla 2 osób a niektóre apartamenty z kilkoma sypialniami mogą pomieścić nawet do 10 osób. Apartamenty dostępne są często również w ośrodkach domków nad morzem. Wyrażam zgodę na przekazanie przez Domiporta Sp. Moich danych osobowych firmie Expander Advisors Sp. W celu realizacji kontaktu telefonicznego dotyczącego marketingu produktów i usług, w tym przedstawienia oferty.

W okolicy znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny i sala sportowa. Dom Gościnny „Kama znajduje się w Pobierowie, w cichej, spokojnej okolicy. Obiekt jest umiejscowiony niedaleko plaży, w okolicy centrum. Zapraszamy Państwa do pokoi 1-4-osobowych z łazienkami. Przyjmujemy również grupy zorganizowane . Pokoje posiadają wspólną kuchnię, Część pokoi 3-osobowych wyposażona jest w aneksy kuchenne. To miejsce daje możliwość aktywnego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *