Kupno mieszkań pod wynajem wakacyjny

Chętnych na apartamenty o wysokim standardzie wciąż nie brakuje. Duża jest także zasobność portfela klientów prestiżowych, którzy w większości przypadków zakup finansują gotówką, traktując nieruchomości jako bezpieczną inwestycję w dzisiejszych niepewnych gospodarczo czasach. Inwestują zarówno w apartamenty na własny użytek, jak i w celach inwestycyjnych. Według rzeczoznawcy majątkowego ostatnim czasem na zakup nieruchomości był koniec września 2021 r.

Wiele z tych lokali jest wyposażonych w nowoczesne meble i urządzonych bardzo gustownie. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 4,7 ha znajduje się w miejscowości Nowe Trzepowo 55k koło Płocka. Zaletą nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja. Kompleks znajduje się zaledwie 10 minut drogi autem od PKN ORLEN oraz PPPT. Do centrum Płocka można dostać się w okay. 18 minut, a obwodnica jest usytuowana tylko 6 minut drogi.

Pierwotny projekt budynku powstał na początku XX wieku, został on odrestaurowany w 2009 roku. Był to jeden z najpopularniejszych nadmorskich pensjonatów w Polsce, który gościł artystów i ówczesnych polityków. W tej chwili nie posiadamy jeszcze mieszkań w sprzedaży, dlatego za wcześnie na odpowiedź na to pytanie. Z dużym zainteresowaniem przyglądamy się rynkowi trójmiejskiemu, gdzie kupno mieszkań pod wynajem wakacyjny lub jako second-home jest bardzo popularne. Być może w przyszłości Equilis będzie mógł pochwalić się takim projektem w portfolio.

Treści zawarte w każdym z materiałów nie muszą odzwierciedlać poglądów i opinii Redakcji. Autorzy/Agencje biorą pełną odpowiedzialność cywilno-prawną za treści i materiały wykorzystane w artykułach. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności w przypadku skierowania do niego przez inne podmioty roszczeń związanych z opublikowaniem zdjęć lub osobistego wizerunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *