Najem czy zakup mieszkania?

Oferta najmu jest kierowana do studentów, czyli ściśle określonej grupy najemców. Zyski dzielone są między właściciela i operatora zgodnie z zapisami umowy na zarządzanie najmem. Gwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji w skali roku. Dla rynku mieszkaniowego ubiegły rok był pod wieloma względami przełomowy.

Dlatego tak wiele osób wybiera ten właśnie kierunek i na takie inwestycje się decyduje. Można także liczyć na to, że ewentualny wynajem willi pod kątem turystycznym będzie doskonałym sposobem na generowanie zysków z takiej inwestycji. Środki przeznaczone na zakup będzie więc można systematycznie odzyskiwać. Zakup, wynajem lub sprzedaż nieruchomości bez wątpienia jest dużym i trudnym przedsięwzięciem, dlatego wsparcie ze strony specjalistów biura King Nieruchomości ze Szczecina jest w tej kwestii niezwykle pomocne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór takich nieruchomości jak niezabudowane powierzchnie lokali lub obiektów komercyjnych, a nawet posiadłości nad morzem. Odszukanie mieszkania na sprzedaż, które będzie wpisywało się we wszystkie potrzeby, potrafi przeciągać się w czasie.

Nieruchomości położone w centrum są najdroższe, na peryferiach – najtańsze, chociaż są też wyjątki od reguły. Mówił o tym już nie jeden rzeczoznawca majątkowy z Gdańska i nie tylko. Tańsze mieszkania w centrum mieszczą się w kamienicach i wymagają często kompleksowego remontu. Nieruchomości w prestiżowej dzielnicy, mają wyższe ceny. Tak więc nie ma jednej reguły, bo też wszystko zależy od podaży i popytu.

W Gdańsku już spadają, ale tam też najbardziej wzrosły, kto kupił za połowę dzisiejszych cen ma z czego zejść. Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności. Czteropiętrowe budynki, wyposażone w windy i podziemne hale garażowe zawierają mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 35 do 103 m kw. Planowany termin odbioru to IV kwartał 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *