Opieka okołoporodowa

Najstarsza z naszych placówek, zlokalizowana w centrum miasta, przy ulicy Legionów, w budynku przy słynnym kinie „Tivoli”. Prowadzi działalność medyczną od 2004 ciesząc się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów. Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji. Pierwszy, który zaczął się w momencie jej narodzin i drugi, który rozpoczął się w chwili śmierci jej męża.

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert specjalnych na usługi komercyjne, gwarantując wysoką jakość usług medycznych, profesjonalny i zaangażowany personel, nowoczesny sprzęt medyczny oraz przyjazną infrastrukturę. Na niektóre zakresy świadczeń skierowanie wystawić może tylko lekarz specjalista. Skierowanie do poradni rehabilitacyjnej oraz na zabiegi fizjoterapeutyczne realizowane w warunkach ambulatoryjnych i domowych, może wystawić każdy lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, tj. Na życzenie rodzącej i przy braku przeciwwskazań medycznych lekarz anestezjolog może wykonać BEZPŁATNIE znieczulenie zewnątrzoponowe.

Warto też ćwiczyć, choć trochę, późniejszy połóg będzie lżejszy i szybciej wrócisz do sprawności. . Zajęcia Politechniki Wielu Pokoleń to wykłady, warsztaty, laboratoria, zajęcia praktyczne oraz inne formy zajęć, w tym wykorzystujące metody kształcenia na odległość. Ostateczny harmonogram zajęć (dla każdego przedmiotu) opublikowany zostanie przed rozpoczęciem rekrutacji, tak aby każdy zainteresowany mógł ułożyć ofertę edukacyjną dostosowaną do swojej dyspozycyjności. Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na stronie internetowej Politechniki Wielu Pokoleń. Formularze złożone przed i po upływie wskazanych w tej zakładce terminów nie będą rozpatrywane.

Zajęcia stacjonarne szkoły rodzenia zostały zawieszone z uwagi na sytuację epidemiczną. Nasze wykwalifikowane położne czekają na nowe osoby. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – szczegółowe dane są podane na naszej stronie internetowej. Nazywam się Estera i od ponad 10 lat jako położna i IBCLC zajmuję się opieką okołoporodową, edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. Zajął 5 miejsce w Wielkopolsce na 35 placówek, to skok w górę z 19. Punkt przyjęć na oddział również został zmodernizowany. Jest poczekalnia dla pacjentek z sanitariatem, pokój badań z osobnym pomieszczeniem dla pacjentek. Pierwsze to sala laktacyjna i dietetyczna, w której postawiono specjalny fotel dla karmiących mam oraz przewijak. Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS i potwierdziliśmy, że wskazana osoba kontaktowa jest reprezentantem firmy. Dlatego firma otrzymała znak Sprawdzona Firma.|Część zajęć poświęconych jest przygotowaniom do porodu, akcji porodowej i połogowi oraz informacjom w jaki sposób możemy ułatwić ich przebieg. W ramach kolejnych lekcji dowiesz się również jakie są techniki karmienia piersią, jakie są najczęstsze błędy popełniane przez kobiety. Nauczysz się też podstaw pielęgnacji noworodka oraz kąpieli. Prowadzący podpowiedzą też jak przygotować mieszkanie przed powiększeniem się rodziny. Zwrócą uwagę na niezbędne elementy wyprawki oraz takie które możesz mieć ale możesz też zastąpić innymi ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z zawartą umową (w tym również usługą świadczoną drogą elektroniczną w ramach serwisów www), co jest prawnie uzasadnionym interesem administratora danych. Podstawą prawną przetwarzania danych jest obowiązek wynikający z przepisu prawa. Inspektor ochrony danych zapewnia pełną poufność komunikacji z osobami, których dane dotyczą. 5 Rozporządzenia inspektor ochrony danych jest zobowiązany do zachowania tajemnicy lub poufności co do wykonywania swoich zadań – zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości skontaktowania się przedstawiciela WSiP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *