Piękne plaże w Łebie

Aqua Resort – Jeden z największych Resortów nad polskim morzem. To nowy i wyjątkowy obiekt na meleksy w Łebie.

Kwatery prywatne – pokoje gościnnewNiechorzu- czynne całorocznie. Oferujemy obiekt położony 300 od morza, posiadający 22 pokoje z balkonami, łazienkami, telewizorami LCD i lodówkami (pokoje 2 i 3-osobowe). Kwatery prywatne – pokoje gościnnewJastarni- czynne sezonowo.

UMS Już po raz czwarty, w sezonie 2020, Sopot uruchamia program Eko parkingu buforowego oraz transportu meleksami po mieście. Dodatkową propozycją skierowaną dla użytkowników jest gra terenowa, która w ciekawy i edukacyjny sposób pomaga odwiedzić najważniejsze atrakcje Parku. W aplikacji znaleźć można również Encyklopedię Roślin i Zwierząt wraz ze zdjęciami i krótkimi opisami danego gatunku występującego na terenie Parku. Dodatkowo niektóre miejsca na terenie Parku zostały zobrazowane panorami sferycznymi. Świetna lokalizacja domków z pełnym wyposażeniem w centrum Łeby, a zarazem zaciszne położenie – gwarantują komfortowy wypoczynek. Na terenie domków liczne atrakcje dla dzieci umilające pobyt na świeżym powietrzu.

Początkowy entuzjazm wywołany perspektywą budowy w Kołobrzegu przy ul. Wschodniej dużego centrum spędzania czasu wolnego, ustępuje miejsca coraz większym… Jeśli chcesz odbyć krótką, aczkolwiek bardzo interesującą wycieczkę, to nie zwlekaj ani chwili i już teraz zarezerwuj bilet na autobus dalekobieżny, pokonujący trasę Dziwnów – Dziwnówek. Obie miejscowości położone są na terenie województwa zachodniopomorskiego, a ich głównymi walorami jest usytuowanie nad samym Morzem Bałtyckim. Dziwnów zachwyci Cię mostem zwodzonym, a Dziwnówek pięknym rezerwatem przyrody.

Administratorem danych osobowych jest Domiporta Sp. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółkę Domiporta Sp. Informacji handlowych lub marketingowych, dotyczących oferty partnerów biznesowych, e-mailem lub SMS-em. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o podobnych ofertach. Podobne oferty będziemy Ci wysyłali między innymi w oparciu o metody profilowania przez okres 30 dni lub do momentu cofnięcia zgody.

Prawdziwym skarbem tej okolicy jest plaża, która zyskała nawet miano jednej z najpiękniejszych w Polsce. Jest szeroka, piaszczysta, z wydmami porośniętymi gdzieniegdzie trawą. Nie uświadczysz tu ostrych kamieni, więc dzieci bez obaw mogą budować zamki z piasku. Jedynym mankamentem jest to, że aby się na nią dostać, trzeba przejść przez las (od Bałtyku dzieli ją odległość four km), ale latem nieodpłatnie kursują meleksy. Mam nadzieje że nim tam coś powstanie, to pogada się z mieszkańcami co im za sklepy są potrzebne. Też uważam że w Między powinny powstać atrakcje turystyczne które przyciągają turystów na cały rok i szczególnie neutralizują dni złej pogody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *