Produkujemy pojazdy bagażowe

W Łebie przybywa tylko emerytów, bo młodzi nie mają tu czego szukać. Zero atrakcji czy perspektyw rozwojowej pracy. Ani budowa hotelu, ani mieszkań nie jest dobrym rozwiązaniem.

Koronawirus spowodował istotne straty w firmach z branży turystycznej i hotelarskiej, a przecież z niej wywodzi się część naszych klientów. Jeśli jednak chodzi o firmy przemysłowe, służby miejskie, transportowe czy logistyczne, one dalej potrzebują pojazdów. Produkujemy pojazdy bagażowe i mimo pandemii zapotrzebowanie na takie produkty jest spore.

W tym celu wyróżniamy trzy podstawowe kategorie. W Austrii rosną wątpliwości w kwestii wprowadzania obowiązku szczepień Ustawa o powszechnym obowiązku szczepień w Austrii weszła w życie zaledwie kilka dni temu. Jednak coraz więcej sceptycznych głosów w tej sprawie dobiega z ze strony władz krajów związkowych. Firma stale zwiększa produkcję i jest w trakcie budowy nowej siedziby wraz z halą produkcyjną o powierzchni 6 tys. Inwestycje – wedle pierwotnych założeń – mają się zakończyć jeszcze w 2017 r. Po śmierci Andrzeja Tyszkiewicza w 2008 r.

Z informacji udostępnionych przez Melexa nie wynika jednak, czy będzie mechaniczne połączenie między osiami, czy też z tyłu znajdzie się dodatkowy silnik. Przy wszystkich 4 kołach pojawią się hamulce tarczowe, co w przypadku pojazdów elektrycznych nie jest takie oczywiste. Nowy sprzęt medyczny, warty – bagatela – ponad 3,7 mln zł, został zakupiony na potrzeby Szpitala Psychiatrycznego w Rybniku. 5 mln zł na ten cel przekazało miasto ze swojego budżetu. Celem inwestycji była stopniowa, niezbędna poprawa jakości świadczonych usług, polepszenie dostępu do nich oraz zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania placówki. Warto dodać, iż firma Melex prowadzi rozmowy też z innymi samorządami, które są zainteresowane udziałem w programie – więcej informacji na stronie: https://ecobusyleba.pl

Ceni nowinki techniczne, które są przydatne kierowcy. W mieście chętnie zamienia samochód na rower, stąd bliska jest mu kwestia bezpieczeństwa. Na urlop woli wybrać się czterema kółkami zamiast samolotem.