Sprzęt biurowy Canon

Nasi technicy nie tylko naprawią Państwa urządzenie, ale udzielą także przydatnych wskazówek eksploatacyjnych, dzięki którym uda się skutecznie zoptymalizować pracę maszyn i przedłużyć ich żywotność. Wysokie stany magazynowe części zamiennych pozwalają nam reagować szybko na zgłoszenia, niezależnie od ich lokalizacji. Wyspecjalizowaliśmy się zwłaszcza w obsłudze urządzeń Canon jednak naprawa drukarek wszystkich innych producentów również nie jest dla nas tajemnicą. Pewność tę chcemy cały czas dostarczać w postaci niezawodnie funkcjonującego działu serwisu.

Regenerujemy gumowe rolki, wymieniamy pasy napędowe , filmy enkoderów, stacje serwisowe, koła zębate i napędy. Przestrzegamy wszelkich norm i zaleceń producentów, aby Państwa sprzęt mógł pracować długo i niezawodnie. Zapraszamy na darmową diagnozę uszkodzeń i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Nie musisz dzwonić w celu umówienia wizyty w serwisie – chętnie przyjmiemy Cię w każdej chwili. Posiadamy punkty – przyjdź na Plac Konstytucji 5 lub na ul. Głównym celem naszej działalności jest szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb naszych Klientów.

Przy użyciu urządzeń DTG w prosty i szybki sposób można także przenieść dokładnie odwzorowaną fotografię na materiał. Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niesłychanie tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą albowiem zostały ustalane jeszcze różne elementy a więc naprawę niesłychanie sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii. Kolejną branżą naszej działalności jest serwis upsów. Ups-y, jako urządzenia podtrzymujące zasilania wyposażone sa w akumulatory, które okresowo wymagają wymiany. Oferujemy naprawy zasilaczy ups wszystkich producentów oraz wymianę akumulatorów wszystkich rodzajów, jakie wykorzystywane sa w tych urządzeniach.}

Dodatkowo, regularnie aktualizują informacje, poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach prowadzonych przez producentów sprzętu. Nasza specjalność to naprawa ploterów atramentowych oraz serwis drukarek atramentowych i laserowych wszystkich marek. Jesteśmy również dostawcą oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, a także zamienników do większości drukarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i skorzystania z naszych usług. Image Armor to linia atramentów oraz podkładów do zdobienia materiałów tekstylnych wykorzystywanych w technologi druku DTG. Według opinii naszych klientów jest to obecnie najlepszy atrament DTG dostępny na rynku.

Wiemy, że dobrze zorganizowane biuro jest dużym sprzymierzeńcem wydajnej pracy. Pokaż nam, jak organizujesz swój wydruk a my spróbujemy to uprościć. Wybierz najwyższą jakość usług serwisowych i zadbaj o to, aby Twoje urządzenie maksymalnie długo zachowało swoje pierwotne możliwości! Satysfakcja naszych Klientów i wydłużenie bezawaryjnego czasu pracy należących do nich maszyn są dla nas najważniejsze.|Umożliwiamy nieodpłatne wypożyczenie drukarki zastępczej na czas naprawy (klient ponosi jedynie koszt zużytego tonera) jak również zapewniamy możliwość odbioru sprzętu od klienta. Wykonujemy usługi dla osób prywatnych, ale również małych firm, średnich przedsiębiorstw, a także dużych korporacji. Dzięki temu, grono zadowolonych z naszych usług Klientów stale się powiększa. Wszystkie nasze usługi wykonujemy sprawnie i w pełni profesjonalnie, dbając przy tym o każdy szczegół. Oferujemy serwis drukarek Warszawa Canon, Samsung, Sharp, Toshiba, Konica Minolta, HP, dzierżawę kserokopiarek tych samych producentów oraz sprzedaż wysokiej jakości tonerów. Świadczymy usługi serwisu ploterów atramentowych i tnących.