Szybki transport po Łebie

mapie Polski zloka… Kompleksy apartamentów często są z rozbudowaną insfrastrukturą. Na terenie często do dyspozycji gości moga być apartamenty z basenem, apartamenty z widokiem na morze, restauracja oferująca całodzienne wyżywienie. Jeżeli wybierasz się tutaj samochodem, to z pewnością interesuje Cię, czy będzie możliwość bezpiecznego zaparkowania pojazdu. Potem możesz poruszać się melexem po Łebie. Ten obiekt deklaruje, że posiada parking lub w jego najbliższej okolicy jest możliwość zaparkowania.

Kwatery prywatne – pokoje gościnnewDziwnowie- czynne sezonowo. Kwatery prywatne – pokoje gościnnewSianożętach- czynne sezonowo. Kwatery prywatne – pokoje gościnnewRewalu- czynne sezonowo.

I pewnie na dźwięk nazwy tej miejscowości – będziecie mieli pustkę w głowie. Ale też właśnie tę pustkę – a raczej błogi spokój i ciszę – odnajdziecie w tej maleńkiej nadmorskiej miejscowości. Bądź mobilnym podróżnikiem i korzystaj z naszego portalu niezależnie od tego gdzie jesteś. W zasięgu ręki masz teraz tysiące ofert noclegowych z całej Polski.

Każdy pokój 2 osobowy posiada osobne, niezależne wejście z zewnątrz na poziomie parteru lub z galerii balkonowej, pokoje 3-4 osobowe z balkonami posiadają wejście z korytarza wewnątrz obiektu. Wyróżnia nas atrakcyjne duże podwórko gdzie dzieci i domowe zwierzaki bezpiecznie spędzają czas, oraz bezpłatny parking. W Naszym ośrodku panuje cisza i miła , rodzinna atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi. Serdecznie zapraszamy do naszego domu gościnnego „Marecki” one hundred m do plaży.

Przestronne, nowocześnie wyposażone pokoje z łazienkami (elektr. podgrzewane podłogi) i wygodnymi łóżkami zapewniają optymalny wypoczynek. Na ogrodzonym terenie są miejsca na zaparkowanie auta, altanka oraz mały plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji naszych gości jest grill i sprzęt ogrodowy. Nasze obiekty są starymi, zabytkowymi budynkami powstałymi w okresie międzywojennym, położonymi przy głównym deptaku w odległości 50m i 160m od plaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *