Wykańczanie Wnętrz Samemu Czy Z Firmą?

Bez względu na to, na jakim etapie wykończenia pod klucz jesteśmy, staramy się, by było ono wykonane starannie i sprawnie. Dzięki temu efekt remontu spełni oczekiwania nasze i klienta. Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową, a ma na celu przybliżyć realny koszt wykończenia mieszkania. Dokładna wycena możliwa jest dopiero po ostatecznym zaakceptowaniu projektu.

Odbieramy telefony, odpisujemy na każdy e-mail, a także na wiadomości przesłane przez wykończenia wnętrz Gdańsk. Jesteśmy otwarci na umówienie osobistego spotkania w naszym biurze, a ponadto prowadzimy konsultacje online. Copyright © 2022 mieszkaniepodklucz.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt pokoju dla swojego dziecka zrealizujesz z nami online – bez wychodzenia z domu. Wszystkie konsultacje przeprowadzimy telefonicznie lub poprzez Skype.

Metoda gospodarcza czy zlecenie dla firmy wykończeniowej? Kładzenie płytek kosztuje od ok. 80 do 120, a nawet 150 zł/m2. Cena zależy od materiału, wzoru i gabarytundefinedw płytek. Najmniej fachowiec policzy za glazurę czy terakotę o standardowych wymiarach i typowych kształtach.

Możemy zakupić też na przykład gotowy zestaw mebli kuchennych i sofę do salonu z materiału innego niż skóra. Zachęcamy do modyfikowania kosztorysów i tworzenia własnych wyników obliczeń. Przypomnijmy, że w naszym mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie o łącznej powierzchni 22 m2. Ich wykończenie będzie polegało na ułożeniu paneli podłogowych, pomalowaniu ścian, wstawieniu drzwi wewnętrznych, wykonaniu oświetlenia oraz na odpowiednim umeblowaniu. Istotne jest również to, że zanim zabierzemy się za pracę nad projektem, nasi projektanci dokładnie omawiają z Tobą wystrój wnętrz. Podpowiadają nowoczesne rozwiązania, które są obecnie modne, a także tworzą przestrzeń, która jest spójna z gustem i oczekiwaniami domowników.

Układając pakiety wykończeniowe mieszkań we Wrocławiu, mieliśmy na uwadze różne oczekiwania i poziomy nakładów finansowych, którymi może dysponować nasz Klient. Nasza elastyczność przynosi wymierne korzyści płynące z posiadania alternatywy wydatków, w postaci opcji wyboru standardu, planowania i w następstwie inwestowania w odpowiedni pakiet wykończenia pod klucz. Wykończenie pod klucz należy do prac mieszanych, gdzie doświadczenie w wielu dziedzinach i technologiach robót wykończeniowych odgrywa pierwsze skrzypce. Profil naszej firmy oraz jej dorobek gwarantuje opiekę na każdym kroku. Chociaż w naszym portfolio znajdziesz kilka realizacji remontów domów czy mieszkań, to jest to aktualnie relikt przeszłości. Usługa kompleksowego wykończenia wnętrz „pod klucz”, dostępna w GSI Showroom, jest skierowana wyłącznie do osób chcących wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim.

Jest kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, szukając ekipy wykończenia wnętrz. Zadbamy o to, aby Twoje mieszkanie było pięknie oświetlone. W Standardowym pakiecie zamontujemy oświetlenie w całym mieszkaniu a także gniazda elektryczne w punktach na podstawie rzutu dewelopera. Jeśli potrzebujesz dodatkowych punktów oświetlenia lub większej ilości punktów gniazd wtykowych, zdecyduj się na pakiet wykończeniowy Premium lub Premium Plus. Dzięki temu, będziesz miał większą możliwość zmian w tym zakresie, a oświetlenie i gniazdka elektryczne zostaną zamontowane w większej ilości i według rzutu biura projektowego.

Jako ekipa remontowa z wieloletnim doświadczeniem, zajmujemy się wykańczaniem wnętrz i przygotowywaniem ich do zamieszkania. Szeroka gama prac instalatorskich oraz innych usług remontowo-budowlanych pozwala nam z surowych ścian i posadzek uczynić wnętrza kompletne, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia przez lokatorów. Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi, jak i deweloperami oraz firmami z branży budowlanej. Chętnie podejmujemy się prac wykończeniowych pod klucz jako podwykonawca. Jedna firma odpowiedzialna za projektowanie wnętrza, kompleksowe wykończenie, wyposażenie i umeblowanie mieszkania.

Urządzanie przestrzeni mieszkalnych i innych to niemałe wyzwanie. Łatwo pogubić się w mnogości ofert, wariantów i agency realizujących tego typu usługi. W całym procesie budowy domu wykańczanie wnętrz to swego rodzaju wisienka na torcie, która pochłania dużą część budżetu i wymaga wysiłku i dużej ilości czasu. Do tego dochodzi konieczność „dogrania” terminów z poszczególnymi dostawcami i wykonawcami. W przypadku skorzystania z usług firmy wykończeniowej, VAT za materiały budowlane wynosi tylko 8%. Dodatkowo mamy pewność, że firma zrealizuje wykończenia wnętrz kompleksowo i profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *