Wypoczywaj w Łebie

również dwa, w pełni wyposażone aneksy kuchenne z jadalnią dla pokoi 2,3,4-osobowych. Domki są wyposażone we własne aneksy kuchenne.

Ponad to do ogólnej dyspozycji Gości są również dwa aneksy kuchenne z kuchenką indukcyjną, grill oraz 50 metrowy ogólnodostępny taras. Istnieje również możliwość zaparkowania auta na terenie ogrodzonej posesji. Posiadamy bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego obiektu. Do naszego obiektu kursują także elektryczne pojazdy typu – melex Łeba.

Część pokoi posiada balkon lub wyjście na taras. Pokoje wyposażone w aneks kuchenny lub pulpit kuchenny. Dom Wypoczynkowy „Mikołaj & Kacper” ( budynek o średnim standardzie, pokoje 2,3,4,5,6 lub 7 osobowe z aneksami lub pulpitami kuchennymi, łazienkami.. Oferujemy wynajem pokoi i wypoczynek na ogrodzonej posesji ok 2h.

Oferujemy również miejsca noclegowe oraz serwis rowerowy. Prawo żądania przeniesienia danych osobowych, tj. Przekazania danych osobowych przez Administratora w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Z zastrzeżeniem powyżej podanych przypadków, Twoje dane osobowe nie podlegają udostępnieniu podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi przez spółki z Grupy MZN Property informacji handlowych lub marketingowych, dotyczących oferty tych Spółek lub ich partnerów, e-mailem lub SMS-em.

Domek posiada na zewnątrz zestaw wypoczynkowy (stół+ławki) gdzie będą Państwo w spokoju mogli zjeść śniadanie i wypić kawę. W środku znajdą Państwo dwie sypialnie, przestronny salon z aneksem kuchennym i łazienkę. Użyczamy także naszym Gościom dostęp do tarasu z widokiem na morze, dostęp do mikrofalówki, miejsca parkingowe oraz miejsce na grilla. Mieszkanie 2 pokojowe, 3-4 osobowe o powierzchni 30 m kwadratowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *